درباره سازمان > بیانیه راهبرد مشارکت

بیانیه راهبرد مشارکت
 

درخصوص داشتن راهبرد مشارکت مصوب به اطلاع می رساند:

1-این سازمان درجهت رسیدن به اهداف سازمانی در حوزه سلامت اجتماعی  نهایت سعی و تلاش خود را می نماید تا بتواند با ارائه خدمات بهتر رضایتمندی جامعه هدف خویش را تامین نماید.

2-
در جهت خدمت رسانی بهتر ، رفع نواقص و دریافت نظرات کاربران ،اداره کل بهزیستی استان  امکان ثبت شکایات ،ارائه انتقادات و پیشنهادات و نظر سنجی را درسایت فراهم نموده است.

3-
دراین تارنما سعی شده کلیه استاندارد های مورد نیاز اعم از کاربر پسند بودن، شفافیت، کیفیت خدمات تارنما، دسترس پذیری تارنما ، دسترس پذیری اطلاعات، بیانه حریم خصوصی و بیانیه سطح توافق خدمات ایجاد گردد.

4-
اصلاح و بهبود روشهای ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مراجعین از طریق سایت، ایجاد و همواره مدنظر مسئولین این سازمان بوده است.

5-
اهمیت به اطلاع رسانی و بروز رسانی اخبار، اطلاعیه ها و ....درسایت سازمان یکی از مهمترین اهداف این سازمان مطرح شده است.

6-
شماره تماس و ایمیل مسئولین در سایت و فعالیت تلفن گویای اداره کل بهزیستی استان از سایر اقدامات جهت تسهیل ارتباط جامعه هدف با  مسئولین می باشد.

7-
درج میز خدمت الکترونیک در سایت اداره کل بهزیستی قزوین نیز از جمله فعالیتهای این اداره کل جهت ارائه خدمات غیرحضوری به اقشار تحت پو شش بهزیستی استان می باشد.

8-
شماره تماس روابط عمومی آدرس اداره کل  اداره جهت ارتباط با کارکنان در سایت درج گردیده است.

9-
سامانه پاسخگویی به شکایات جهت ثبت و پیگیری شکایات و سامانه پیشنهادات و انتقادات جهت ارائه انتقاد و پیشنهاد در سایت درج گردیده است

لینک به سامانه پیشنهادات

 
پیوند ها
آمار سایت
تعداد بازدیدکنندگان کنونی: 3
تعداد کل بازدید کنندگان: 202747